Drážní plomby

ZKRATKY

Československé státní dráhy (ČSD)

Severní státní dráha (N.B.)
Buštěhradská dráha. (B.E.B.) 
Ústecko-teplická dráha (A.T.E.) 
Česká severní dráha (B.N.B.) 
Brněnsko-rosická dráha (B.R.E.) 
Česká západní dráha (B.W.B.) 
Duchcovsko-podmokelská dráha (D.B.E.) 
Plzeňsko-březenská dráha (EPPK.) 
Dráha císaře Františka Josefa (K.F.J.B.) 
C. k. privilegovaná Severní dráha císaře Ferdinanda 
Košicko-bohumínská dráha (K.B.D./ K.O.B./K.s.O.d) 
Moravská pohraniční dráha (MGB) 
Moravsko-slezská ústřední dráha (MSCB) 
Ostravsko-frýdlantská dráha (OFE) 
Rakouská severozápadní dráha (ÖNWB) 
Pražsko-Duchcovská (PDE) 
Kladensko-nučická dráha (KND) 
Jihoseveroněmecká spojovací dráha (SNDVB) 
Rakouská společnost státní dráhy (St.EG.) 
Turnovsko-kralupsko-pražská dráha (TKPE) 
Rakouská společnost místních drah (ÖLEG) 
České obchodní dráhy (BCB) 
Frýdlantské okresní dráhy (FBB / FOD)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BABÍN - HORAŽĎOVICE

BAKOV NAD JIZEROU

BEDIHOŠT -

BEROUN

BĚLA NAD RADŮZOU

BENEŠOV - BENESCHAU

BLANSKO

BLAŽOVICE - BLAŽOWITZ

BOHUMÍN - ODERBERG

  

BOHUSLAVICE U KYJOVA

BOSKOVICE - BOSKOWITZ 

 

BRANDÝS NAD LABEM

BRANKOVICE - BRANKOWITZ

 

BRNĚNEC - BRÜNLITZ

 

BRNO - BRÜNN

  

BRODEK U PŘEROVA

BOLEHOŠŤ

BŘECLAV - LUNDENBURG

 

BUBENEČ

BUČOVICE - BUTSCHOWITZ

 

BUDIŠOV NAD BUDIŠOVKOU - BAUTSCH

 

BZENEC - BISENZ

BZENEC MĚSTO- BISENZ STADT

CVIKOV - ZWICKAU

ČERNČICE - BOHUSLAVICE

ČESKÁ LÍPA - BOHMI LEIPAU

  

ČESKÉ BUDĚJOVICE- BUDWEIS

 

ČESKÁ TŘEBOVÁ - BÖHM.TRÜBAU

     

DĚČÍN PŘÍSTAVIŠTĚ

DĚČÍN - TETSCHEN

 

DOKSANY - CUKROVAR

DOKSANY - DOXAN

DOLNÍ LIPKA

DUCHCOV - DUX

GRYGOV - GRÜGAU

HAVLÍČKŮV BROD - DEUTSCH BROD

  

HODONICE - HÖDNITZ

HODONÍN - GÖDING

 

HORAŽĎOVICE

HORNÍ DVOŘIŠTĚ

HORNÍ HERŠPICE - OBER GERSPITZ

HOSTĚRADICE - HOSTERLITZ

HRADEC KRÁLOVÉ

 

HRADEC KRÁLOVÉ - DRUŽSTVO ROL. SKLADIŠTĚ

HRANICE NA MORAVĚ 

HROBCE

HRUŠOVÁ - CEREKVICE NAD LOUČNOU

HULÍN - HULLEIN

CHEB - EGER

CHOCEŇ - CHOTZEN

  

CHRUDIM

JIČÍN

 

JIHLAVA ST.HORY

JINDŘICHŮV HRADEC

KARŠTEJN - KARLSTEIN

KELČANY - VLKOŠ - KELTSCHAN - VLKOSCH

KLADNO

KLATOVY

KOLÍN

  

KOSTEL

KRASNA

KRNOV - JÄGENDORF

KRUMLOV - KRUMAU

KRUPÁ

KUNČICE - KUNZERDORF

KUTNÁ HORA

KVASICE - TLUMAČOV

KYJOV - GAYA

  

LANŽHOT

 

LEDEČ NAD SÁZAVOU

LIBEREC - REICHENBERG

 

LIBOCHOVICE

LITOMĚŘICE - LEITMERITZ

LOVOSICE - LOBOSITZ

  

LOUNY - LAUN

MARTÍNKOVICE

MECLOV.ZN

MEZIMĚSTÍ

MĚLNÍK

 

MIMOŇ

MLADÁ BOLESLAV - JUNGBUNZLAU

 

MORAVSKÁ NOVÁ VES

MORAVSKÝ PÍSEK - BISENZ PISEK

MOST - BRÜX

NÁCHOD

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

 

NAPAJEDLA - NAPAGEDL

NEMOTICE - NEMOTITZ

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

OBŘATAŇ

OLOMOUC - OLMÜTZ

OLOMOUC - NÁKL. NADR.

OLOMOUC HL. NÁDR.

OLOMOUC HODOLANY

OPAVA - TROPPAU

OPOČNO

 

OSTRAVA- OSTRAU

OSTRAVA - SVINOV - SCHÖNBRUNN

OSTRAVA - PŘÍVOZ

OSTRAVA - ........CE

PARDUBICE - PARDUBITZ

   

PELHŘIMOV

PLZEŇ- PILSEN

 

PODIVÍN

PODOLÍ

PODMOKLY

PODSEDICE

POHOŘELICE

PRAHA

   

 

 

PROSTĚJOV - PROSSNITZ

PŘELOUČ

PŘEROV - PRERAU

   

PŘÍKAZY

RANTÍŘOV

RADOMYŠL

RADOTÍN

RAJEC - RAITZ

RAJHRAD - RAIGERN

RONŠPERK

ROUDNICE NAD LABEM - RAUDNITZ

 

SKALICE NAD SVITAVOU - SKALITZ - BOSKOWITZ

SLAVKOV U BRNA

SMIŘICE - SMIRITZ

SOBOTKA

STARÁ PAKA - ALTPAKA

 

STARÉ MĚSTO U UHERSKÉHO HRADIŠTĚ

 

STRÁŽNICE - STRASSNITZ

 

STŘEKOV - SCHRECKENSTEIN

  

STŘELICE U ZNOJMA - STRELITZ

STUDENKA - STAUDING

STUPČICE

STUPNO - BŘASY

 

SUŠICE

SUCHDOL NAD LUŽNICÍ - SUCHENTHAL

SUCHDOL - ZAUCHTEL

SUCHDOL NAD ODROU - ZAUCHTEL - NEUTITSCHEIN

SVITAVY - ZWITTAU

 

ŠTRAMBERK

ŠUMPERK

TEPLICE ZÁMECKÁ ZAHRADA

TEREZÍN - THERESIENSTADT

TIŠNOV - TISCHNOWITZ

TLUMAČOV - TLUMATSCHAU

TRUTNOV - TRAUTENAU

UHERSKO

UHERSKÝ BROD - UNGARISCH BROD

ÚSTÍ NAD LABEM - AUSSIG

ÚSTÍ NAD LABEM - AUSSIG, ZUKER RAFF

ÚSTÍ NAD LABEM - PŘEKLADIŠTĚ

ÚSTÍ NAD ORLICÍ

VÁPENNÁ - SETZDORF

VELKÉ LOSINY - ULLERSDORF

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - MEZIMOSTÍ

VESELÍ NAD MORAVOU - WESSELY AN DER MARCH

VÍTKOV - JÁNSKÉ KOUP.

VRCHLABÍ

VRŠOVICE - NUSLE

VŠETATY - PŘIVORY

 

VYSOČANY

ZÁBŘEH NA MORAVĚ - HOHENSTADT

ZAHRÁDKY U ČESKÉ LÍPY

ZÁMRSK

ZBIROH - ZBIROW

ZNOJMO

ŽATEC - SAAZ

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - ŽĎÁR NA MORAVĚ

ŽELEZNÝ BROD

ŽIDENICE

.................................................................................................................................................................................

SLOVENSKO - SLOVAKIA

.................................................................................................................................................................................

BRATISLAVA - PETRŽALKA

BRATISLAVA - PŘÍSTAV

BRUNOVCE

HUBER..

CHOTÍN

LUČENEC

TOPOLČANY

TRENČÍN

................................................................................................................................................................................

RAKOUSKO - AUSTRIA

.................................................................................................................................................................................

HOHENAU

 

................................................................................................................................................................................

UKRAJINA 

.................................................................................................................................................................................

BRODY